Pełne zaangażowanie

Każdego naszego Pacjenta traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dążymy do poprawy jego sprawności ruchowej. Naszym głównym celem jest uzyskanie jak największej samodzielności w życiu codziennym naszych Pacjentów.

pacjent Marysia

Marysia

„Marysia już nie krzywi główki! Problem, który bagatelizowali pediatrzy pani Ania pomogła usunąć.

Drodzy rodzice warto poradzić się specjalisty! Pani Ania jest niezwykle serdeczna, bardzo zaangażowana w swoją pracę i zawsze uśmiechnięta. Polecam!”

pacjent Rafał

Rafał

„Pani Ania jest świetną rehabilitantką. Bardzo wesoła i zawsze uśmiechnięta.

Profesjonalnie podchodzi do pacjenta i potrafi skutecznie zachęcić go do ćwiczeń, które dobiera indywidualnie do dziecka i w razie konieczności je modyfikuje. Pani Ania rehabilituje naszego syna już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług.”

pacjent Ida

Ida

„Pani Anna  pojawiła się w naszym życiu w drugim miesiącu życia Idy, a od ukończenia przez moją córkę pół roku, spotyka się z nami regularnie i bacznie śledzi rozwój mojej córki.

Jako matce wcześniaka i pierwszego dziecka, jest dla mnie szczególnie ważne, aby Ida była pod okiem profesjonalnych specjalistów. Pani Ania zdecydowanie należy do takich osób - nie tylko ma wiedzę i praktykę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób, ale ma również bardzo dobry kontakt z dzieckiem - co w wieku niemowlęcym jest niezwykle ważne.

Cechuje ją nieszablonowe, lecz indywidualne podejście do dziecka - choć wydawałoby się, że wszystkie niemowlaki są takie same, to jednak się różnią i w różnym czasie osiągają swoje kamienie milowe :) Pani Ania pomaga to zrozumieć, wyjaśnia czemu tak się dzieje, wskazuje na problem i daje praktyczne wskazówki jak go rozwiązać. Śmiało mogę stwierdzić, że po każdym spotkaniu z Panią Anią, nasze życie się odmieniało i stawało prostsze!”.

pacjent Milena

Milena

„Każdemu, kto szuka rehabilitacji dziecięcej polecam Panią Anię Strus- terapeutkę mojej córki Milenki.

Pani Ania jest osobą rzetelną, kompetentną i otwartą. Dzięki niej moja córka z przepukliną oponowo-rdzeniową staję się coraz bardziej sprawna i samodzielna. Z pełnym przekonaniem polecam!!”

pacjent Antoś

Antoś

„Pani Ania jest wspaniałym fachowcem. Jest niesamowicie staranna i bardzo życzliwa.

Przy jej pomocy opieka nad Antosiem jest o niebo lepsza! Polecamy!”

pacjent Szymon i Kuba

Szymon i Kuba

„Gorąco polecamy! Panią Anię i Panią Olę – to wspaniałe i zaangażowane fizjoterapeutki, które od ponad 3 lat pracują nad naszą sprawnością.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiają dobro dziecka. Nasze kochane ciocie od WF-u.”

pacjent Zuzia

Mama Zuzi

„Pragniemy podziękować panu doktorowi za serdeczne przyjęcie na oddział, fachową i profesjonalną opiekę jak również za towarzyszenie przy porodzie.

Cierpliwość i empatia przyniosły super rezultat. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery, zdrowia i sukcesów.”